Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Ζήτηση θέσης εργασίας

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò Χρήστος Γεωργακόπουλος. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος Χρήστος Γεωργακόπουλος στις 01-02-2007, 15:03. Υπάρχουν 0 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  01-02-2007, 15:03 24386

    Ζήτηση θέσης εργασίας

    Ονομάζομαι Χρήστος Γεωργακόπουλος και αναζητώ θέση εργασίας στον τομέα της πληροφορικής.

    Αυτή τη στιγμή εργάζομαι στο τμήμα μηχανογράφησης της Εγνατίας Ασφαλιστικής Α.Ε. από την οποία αποχωρώ σε λίγες ημέρες.

    Ενδιαφέρομαι να απασχοληθώ σε μία θέση η οποία θα μου επιτρέπει να ασχοληθώ με θέματα αρχιτεκτονικής εφαρμογών ή/και project management ή/και R&D, κατά προτίμηση δραστηριοτήτων σχετικών με το internet. Η θέση αυτή θα πρέπει να μου δίνει τη δυνατότητα ιεραρχικής και μισθολογικής εξέλιξης. Η δυνατότητα συμμετοχής σε εκπαιδευτικά σεμινάρια, ενημερωτικές ημερίδες καθώς και η συμμετοχή σε διεθνή events, θα ληφθεί σοβαρά υπόψη.

    Οι αποδοχές μου αυτή τη στιγμή είναι 2.750 ευρώ (μικτά) και εργάζομαι σαν μισθωτός πλήρους απασχόλησης με ασφαλιστική κάλυψη του Ι.Κ.Α.

    Διαθέτω το προβλεπόμενο ωράριο εργασίας (8ωρο) και έχω την δυνατότητα και τη διάθεση για υπερωριακή εργασία σε περιπτώσεις έκτακτης ανάγκης.

    Λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων, θα πρέπει να απέχω από την εργασία μου για δύο περίπου εβδομάδες κατά τη διάρκεια του Μαρτίου.

    Έχω αποστείλει βιογραφικό σημείωμα και περιμένω προσφορές από διάφορες εταιρίες. Η τελική απόφαση για την επιλογή μου θα ληφθεί στο τέλος Φεβρουαρίου, οπότε η διαθεσιμότητά μου αρχίζει από την 1η Μαρτίου.

    Βιογραφικό μου σημείωμα και περισσότερα στοιχεία επικοινωνίας, μπορείτε να βρείτε στη διεύθυνση http://chris.georgakopoulos.com.

    Χρήστος Γεωργακόπουλος
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems